Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Prace wysokościowe

Strona Reverso

Reverso

Dodano: 19.04.2014
Prace na dużych wysokościach to podstawowy profil działania łódzkiej firmy Reverso. Dzięki odpowiednim uprawnieniom zatrudnianych pracowników, predyspozycjom i wyposażeniem firma realizuje każdy tym zleceń począwszy od prac porządkowych po profesjonalne malowanie i konstrukcje wymagające dostania się w trudne miejsca. Reverso istnieje już 10 lat i na koncie posiada wiele dobrze wypełnionych zadań w tym współpracę z renomowanymi firmami łódzkimi, przedsiębiorstwami i placówkami kulturalnymi. Wiele zleceń i solidność ich wykonania potwierdzają referencje na stronie firmy.
Więcej o firmie: Mycie okien, Mycie dachów