Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Firmy w kategoriach

Najwyższa jakość wykonania elementów elektronicznych w firmie Printor

Brak obrazka

Printor

Dodano: 13.06.2014

Przedsiębiorstwo Printor działa na rynku elektronicznym, specjalizując się w produkcji i montażu elektroniki. Nasze produkty trafiają na rozmaite rynki, ad energetyki, przez telekomunikację, aż po medycynę. Podczas ponad 25 lat działalności współpracowaliśmy z dużymi koncernami o zasięgu międzynarodowym, a także z mniejszymi firmami z kraju. Wszystko to było podstawą do wypracowania najwyższych standardów jakości i niezawodności, z których obecnie słyną nasze rozwiązanie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy.

Montaż elektroniki

Jako firma Printor dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym umożliwiającym realizację różnego rodzaju zleceń. Jesteśmy specjalistami, którzy są w stanie projektować i produkować elektronikę na zamówienie dla firm oraz dla instytucji. To jest właśnie oferowany przez nas montaż elektroniki, który wykonujemy kładąc nacisk na jakość i dokładność. Do tego celu wykorzystujemy nowoczesne automaty. Możecie u nas wybrać między montażem powierzchniowym i montażem przewlekanym. Printor montuje różne komponenty w zależności od postaci zlecenia. Trzeba podkreślić, że duże znaczenie ma dla nas kontrola i monitoring. Do tego dochodzi testowanie wszystkich elementów już zmontowanych. Jesteśmy w stanie zająć się również profesjonalnie usługami około montażowymi (na przykład nakładanie powłok ochronnych).

Nasza firma to profesjonalizm w każdym calu co oznacza realizację zleceń w sposób efektywny i elastyczny. Dzięki takiemu podejściu możemy zaoferować naszym Klientom usługi z najwyższej półki. Jeśli szukacie profesjonalistów to znaleźliście ich pod adresem Printor.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty pod adresem: http://printor.pl.

Printor sp. z o.o.
Adres:
Szczecińska 59
WWW:
Kod:
91-222
E-mail:
printor@printor.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 652 79 44
Tel. kom.:
606273189
Fax:
42 652 60 21
Producent obwodów drukowanych, Montaż elektroniki, PCB
GPS     N: 51° 48' 25"     E: 19° 22' 34"

Jak dojechać do firmy Printor?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Brak obrazka

Soldar

Dodano: 05.03.2014
Firma Soldar już od wielu lat specjalizuje się w szeroko rozumianej fotowoltaice. Wszystkie instalacje wykonujemy samodzielnie i kompleksowo, dzięki czemu mamy możliwość czuwania nad każdym...
Strona Metalurgia S.A.

Metalurgia S.A.

Dodano: 23.02.2017
W naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić wykonanie zarówno profesjonalnych oraz kompleksowych usług dotyczących wykonania produkowania drutów oraz wyrobów z drutów. W naszej firmie posiadamy...