Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Firmy w kategoriach

Szeroki zakres oferowanych montażów elektroniki firmy Printor

Brak obrazka

Printor

Dodano: 13.06.2014

Przedsiębiorstwo Printor działa na rynku elektronicznym, specjalizując się w produkcji i montażu elektroniki. Nasze produkty trafiają na rozmaite rynki, ad energetyki, przez telekomunikację, aż po medycynę. Podczas ponad 25 lat działalności współpracowaliśmy z dużymi koncernami o zasięgu międzynarodowym, a także z mniejszymi firmami z kraju. Wszystko to było podstawą do wypracowania najwyższych standardów jakości i niezawodności, z których obecnie słyną nasze rozwiązanie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy.

Montaż SMD

Printor to świetna elektronika. Jesteśmy jej producentem oraz projektantem. Współpracujemy z różnymi podmiotami oferując im najwyższą jakość realizacji oraz szybkość działania. Wszystko za sprawą doświadczenia, wiedzy i możliwości technologicznych.

Montaż SMD to usługa, którą świadczymy seryjnie i prototypowo. Jest ona wykonywana przy pomocy zaawansowanych automatów, które pozwalają na realizację zleceń w szybkim tempie przy dużej dokładności. Zlecone prace są dokładnie kontrolowane, a produkty testowane po to, aby zachować najwyższą jakość gotowych wyrobów. Montaż SMD to montaż powierzchniowy, który sprowadza się do mocowania (klejem lub pastą lutowniczą) komponentów na płytkach typu PCB. Jest to powszechnie stosowana metoda montażu przemysłowego elektroniki.

Priorytet firmy Printor to bycie preferowanym dostawcą EMS. Aby osiągnąć ten cel stawiamy na takie podejście jak elastyczność, personalizacja i pełne zaangażowanie. Wybierając naszą firmę decydujecie się na profesjonalistów, których usługi na pewno Was zadowolą.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty montażu powierzchniowego, dostępnymi na naszej internetowej stronie: http://printor.pl/oferta/montaz-powierzchniowy-smt.

Printor sp. z o.o.
Adres:
Szczecińska 59
WWW:
Kod:
91-222
E-mail:
printor@printor.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 652 79 44
Tel. kom.:
606273189
Fax:
42 652 60 21
Producent obwodów drukowanych, Montaż elektroniki, PCB
GPS     N: 51° 48' 25"     E: 19° 22' 34"

Jak dojechać do firmy Printor?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Metalurgia S.A.

Metalurgia S.A.

Dodano: 23.02.2017
W naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić wykonanie zarówno profesjonalnych oraz kompleksowych usług dotyczących wykonania produkowania drutów oraz wyrobów z drutów. W naszej firmie posiadamy...
Brak obrazka

Soldar

Dodano: 05.03.2014
Firma Soldar już od wielu lat specjalizuje się w szeroko rozumianej fotowoltaice. Wszystkie instalacje wykonujemy samodzielnie i kompleksowo, dzięki czemu mamy możliwość czuwania nad każdym...