Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Firmy w kategoriach

Prezentacja szerokiej oferty firmy Printor

Brak obrazka

Printor

Dodano: 13.06.2014

Przedsiębiorstwo Printor działa na rynku elektronicznym, specjalizując się w produkcji i montażu elektroniki. Nasze produkty trafiają na rozmaite rynki, ad energetyki, przez telekomunikację, aż po medycynę. Podczas ponad 25 lat działalności współpracowaliśmy z dużymi koncernami o zasięgu międzynarodowym, a także z mniejszymi firmami z kraju. Wszystko to było podstawą do wypracowania najwyższych standardów jakości i niezawodności, z których obecnie słyną nasze rozwiązanie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy.

PCB na zamówienie

Printor to połączenie trzech cech: doświadczenia, wydajności i wiedzy. Nasza firma działa w branży od ponad 20 lat. Oferujemy naszym Klientom cały szereg rozwiązań, które są realizowane z pomocą nowoczesnego parku maszynowego. Printor to produkcja elektroniki z najwyższej półki.

Płytki PCB na zamówienie to istotny element naszej oferty. Wykonujemy płytki PCB różnego typu. Zaczynamy od płytek jednostronnych, później wykonujemy płytki dwustronne. Do tego mamy w ofercie płytki wielostronne (wielowarstwowe) i elastyczne. Produkcja płytek to także szereg procesów dodatkowych takich jak ich maskowanie (maski zdzieralne, lutownicze i z pasty węglowej), cynowanie selektywne czy różnego rodzaju nacinanie i frezowanie. Oferowane obwody drukowane to najwyższa jakość.

Nasza firma zapewnia znakomite rozwiązania, które są nie tylko efektywne ale i atrakcyjne cenowo. Odpowiednia relacja jakości do ceny to jeden z naszych priorytetów. Jesteśmy fachowcami, którzy podchodzą do każdego zlecenia z zaangażowaniem i pełną otwartością.

Pełna oferta znajduje się pod adresem:http://printor.pl/oferta/produkcja-pcb.

Printor sp. z o.o.
Adres:
Szczecińska 59
WWW:
Kod:
91-222
E-mail:
printor@printor.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 652 79 44
Tel. kom.:
606273189
Fax:
42 652 60 21
Producent obwodów drukowanych, Montaż elektroniki, PCB
GPS     N: 51° 48' 25"     E: 19° 22' 34"

Jak dojechać do firmy Printor?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Brak obrazka

Soldar

Dodano: 05.03.2014
Firma Soldar już od wielu lat specjalizuje się w szeroko rozumianej fotowoltaice. Wszystkie instalacje wykonujemy samodzielnie i kompleksowo, dzięki czemu mamy możliwość czuwania nad każdym...
Strona Metalurgia S.A.

Metalurgia S.A.

Dodano: 23.02.2017
W naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić wykonanie zarówno profesjonalnych oraz kompleksowych usług dotyczących wykonania produkowania drutów oraz wyrobów z drutów. W naszej firmie posiadamy...