Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Przemysł i gospodarka

Strona Metalurgia S.A.

Metalurgia S.A.

Dodano: 23.02.2017
W naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić wykonanie zarówno profesjonalnych oraz kompleksowych usług dotyczących wykonania produkowania drutów oraz wyrobów z drutów. W naszej firmie posiadamy nowoczesny park maszynowy, który pozwala nam zapewnić wykorzystanie  najnowszych technologii. W naszej firmie zapewniamy również szeroki asortyment wyrobów z drutów. Jednocześnie w naszej firmie możemy zapewnić szeroki asortyment drutów czy wyrobów z drutów a także sprawne realizowanie poszczególnych zamówień.
Brak obrazka

Printor

Dodano: 13.06.2014

Przedsiębiorstwo Printor działa na rynku elektronicznym, specjalizując się w produkcji i montażu elektroniki. Nasze produkty trafiają na rozmaite rynki, ad energetyki, przez telekomunikację, aż po medycynę. Podczas ponad 25 lat działalności współpracowaliśmy z dużymi koncernami o zasięgu międzynarodowym, a także z mniejszymi firmami z kraju. Wszystko to było podstawą do wypracowania najwyższych standardów jakości i niezawodności, z których obecnie słyną nasze rozwiązanie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy.

Brak obrazka

Soldar

Dodano: 05.03.2014
Firma Soldar już od wielu lat specjalizuje się w szeroko rozumianej fotowoltaice. Wszystkie instalacje wykonujemy samodzielnie i kompleksowo, dzięki czemu mamy możliwość czuwania nad każdym etapem prac i kontrolowania go. Działamy na rynku już od wielu lat, współpracując z dziesiątkami klientów, którzy odkryli potencjał drzemiący w odnawialnych źródłach energii. Naszym strategicznym partnerem jest ponadto firma IBC Solar, która posiada bogate, międzynarodowe doświadczenie. Wszystko to sprawia, że z naszych zadań wywiązujemy się znakomicie. Sprawdźcie nas.