Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Posadzki epoksydowe - Oferta Pulako

Strona Pulako

Pulako

Dodano: 21.11.2014
Pulako to firma wywodząca się z Krakowa, zajmująca się montażem posadzek w kategorii betonowej, polimerowej oraz żywicznej. Obsługujemy wiele obiektów produkcyjnych, handlowych lub sportowych. Wykorzystujemy materiały renomowanych producentów. Współpracowaliśmy przy największych projektach budowlanych w kraju i za granicą. Dbamy o impregnację i wyposażenie posadzek w warstwy izolacyjne. Naprawiamy także posadzki, a profesjonalna sztuka budowlana nie jest nam obca. Z tego powodu zapewniamy terminowość w każdych warunkach zlecenia.

Posadzki epoksydowe

Nie ma chyba przedsiębiorcy, który nie zdawałby sobie sprawy z tego, jak ważne jest posiadanie w swojej firmie jak najlepszych posadzek. Tylko bowiem dzięki temu zawsze będzie można mieć całkowitą pewność, iż podłoże jest odpowiednio chronione. Także bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę z tego My, czyli firma Pulako, która ma do zaproponowania posadzki epoksydowe pochodzące z syntetycznej żywicy.

 http://www.pulako.com.pl/posadzki-epoksydowe.htm

Warto będzie zainwestować właśnie w te posadzki, gdyż to właśnie one dają pewność, iż przez bardzo wiele lat dane podłoże będzie można eksploatować bez najmniejszego problemu. Są to wysokoodporne posadzki, które rozprowadzamy nie tylko w kraju, ale również i za granicą. 

Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, w co należy inwestować, gdyż wiemy po prostu, czego oczekują od Nas Klienci. Od szesnastu lat też potwierdzamy swoją renomę w ten sposób. Chcemy po prostu, aby każdy z Naszych Klientów czuł się potraktowany priorytetowo.


Pulako
Adres:
Dąbska 1A
WWW:
Kod:
31-572
E-mail:
sekretariat@pulako.com.pl
Miasto:
Kraków
Telefon:
12 410 03 30
Pulako
GPS     N: 19° 58' 50"     E: 50° 3' 47"

Jak dojechać do firmy Pulako?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona MCM Project

MCM Project

Dodano: 27.10.2016

MCM Project jest firmą działającą w branży budownictwa hal stalowych. Od lat prowadzi działalność na polskim rynku, ale świadczy usługi dla firm z kraju jak i zagranicy. Specjalizuje się...

Strona Wapol Wykładziny Obiektowe

Wapol Wykładziny Obiektowe

Dodano: 12.12.2016

W ramach oferty naszej firmy jesteśmy w stanie zapewnić zarówno profesjonalne oraz kompleksowe usługi realizowania zarówno wysokiej jakości a także nowoczesnych wykładzin. W naszej firmie...

Strona iwonapellets.pl

iwonapellets.pl

Dodano: 30.12.2020
Iwona Pellets - o firmie

Nasza firma działa na rynku już od 2014 roku. Jednak wywodzi się ona z grupy IWONA, która działa już od lat osiemdziesiątych....
Strona WJ Groundwater

WJ Groundwater

Dodano: 10.08.2016
Nasza firma posiada doświadczenie na rynku realizowania dla naszych klientów zarówno profesjonalnych oraz kompleksowych usług z zakresu zarządzania i kontrolowania wód gruntowych. W naszej...