Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Firmy w kategoriach

Run - przeprowadzka Łódź

Brak obrazka

Run

Dodano: 03.10.2015
W ramach naszej oferty zapewniamy usług przeprowadzek, które realizujemy zarówno na polskim rynku jak też w ramach międzynarodowych usług od wielu lat. Zapewniamy naszym klientom profesjonalne oraz kompleksowe usługi dysponując nowoczesną oraz rozbudowaną flotą pojazdów oraz zespołem doświadczonych pracowników. Wszystkie usługi realizujemy solidnie oraz terminowo. Specjalizujemy się w transportowaniu mebli. Wykonujemy przeprowadzki domów oraz mieszkań, rezydencji zapewniając załadunek oraz rozładunek mebli.

Przeprowadzka

Jesteśmy przedsiębiorstwem związanym z usługami organizacji przeprowadzek. Wykonujemy zlecenia na terenie Łodzi oraz sąsiadujących miejscowości. Posiadamy doświadczenie w organizacji całej przeprowadzki od podstaw lub udostępniamy naszym klientom po prostu wyspecjalizowany samochód z wykwalifikowanym kierowcą. W naszych przeprowadzkach wyróżnia się efektywne ubezpieczenie, szybkość działania, wsparcie przeprowadzek mieszkań, a także kompleksowego środowiska biurowego. U nas Państwo nie przepłacacie. Nie ma też problemu, abyśmy przewieźli niestandardowe gabarytowo meble czy inne rzeczy.

Sprawna przeprowadzka dzięki profesjonalnej flocie

Dysponujemy zaawansowaną flotą transportową. Przeprowadzka odbywa się zawsze bezpiecznie. Nasza firma ma bogate referencje, certyfikaty jakości.

Odpowiadamy merytorycznie na pytania dotyczące profesjonalnej organizacji przeprowadzki. Kierujemy się zasadami zaufania i bezpieczeństwa. Zapraszamy do przetestowania naszej oferty. Rozumiemy potrzeby klientów indywidualnych, a także wszystkich przedsiębiorców.

RUN Artur Rusek
Adres:
Hufcowa 8a/28
WWW:
Kod:
94-107
E-mail:
office@run.biz.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
513 107 349
Tel. kom.:
+48 513 107 349
Przeprowadzki, Transport
GPS     N: 51° 45' 8"     E: 19° 24' 18"

Jak dojechać do firmy Run?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Brak obrazka

Krotoski-Cichy

Dodano: 07.01.2014
Grupa Krotoski-Cichy to firma, która stanowi gwarancję jakości i profesjonalizmu w branży motoryzacyjnej. Naszą specjalnością jest sprzedaż samochodów, którą prowadzimy w 19 autoryzowanych...
Więcej o firmie: Dealer samochodów
Brak obrazka

Auto szkoła Extreme

Dodano: 12.06.2016

Szkoła jazdy Extreme to doświadczenie i kompetencje, które pozwolą Ci na sprawne zdanie egzaminu prawa jazdy. Działamy w centrum Łodzi oferując kursantom...

Strona Landcar

Landcar

Dodano: 12.04.2017
Działamy na rynku sprzedaży samochodów, co w naszej firmie realizujemy jako autoryzowany sprzedawca samochodów marki Kia. Posiadamy doświadczenie na rynku, które dotyczy między innymi...
Strona Alkotestery

Alkotestery

Dodano: 21.05.2015

Wszystkie alkomaty dostępne w sklepie Alkotestery.com to wysokiej jakości produkty posiadające gwarancję producenta i zapewniające dokładność wykonywanych pomiarów. Alkomaty...

Więcej o firmie: Alkomaty z atestem, Alkomaty