Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Firmy w kategoriach

Azelaic peel - zabieg dostępny w salonie Select Beauty

Brak obrazka

Dodano:

Azelaic Peel

Azelaic Peel od Dermaquest to skuteczny, ale delikatny zabieg, który wykonywany jest z użyciem preparatu zawierającego kwas kojowy i azelainowy. Obie substancje działają efektywnie w walce z przebarwieniami skóry. Zabieg wykazuje przede wszystkim działanie złuszczające, ale mimo to jest bezpieczny dla osób ze skórą wrażliwą, a nawet z pewnymi problemami skóry, w tym: trądzikiem różowatym, popękanymi naczynkami, a także z widocznym rumieniem.

Azelaic Peel, czyli peeling chemiczny z kwasem azelainowym, przynosi zarówno natychmiastowe, jak i długofalowe efekty widoczne nawet kilka dni po jego zakończeniu. Wszystko za sprawą działania złuszczającego, które rozpoczyna się do trzech dni po zabiegu.

Poza rozświetleniem cery widoczne jest również jej wygładzenie oraz wyrównanie kolorytu. Redukcji ulegają przebarwienia pozapalne, a także zmiany skórne takie jak: zaskórniki, krosty i grudki. Na skutek normalizacji pracy gruczołów łojowych, zmniejszeniu ulega również produkcje sebum, co powoduje zmatowienie skóry.

GPS     N: ° ' "     E: ° ' "

Jak dojechać do firmy ?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Salve Medica

Salve Medica

Dodano: 05.07.2019
Salvemedica to klinika znajdująca się zarówno w Łodzi. Zapewnia kompleksową opiekę medyczną z wielu różnych kategorii zdrowia. Przykładowe usługi, które realizuje Salvemedica, dotyczą...
Brak obrazka

Aspasja

Dodano: 25.03.2016
 
Strona Słońce w pigułce

Słońce w pigułce

Dodano: 09.07.2015
Witamina D jest bardzo niedoceniana, dlatego nawet 95% ludzi w Europie ma jej niedobór. Odpowiada ona za prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego i pracę mięśni. Oznacza to, że nasze...
Brak obrazka

Benzacne

Dodano: 22.07.2015
Firma Takeda Pharma Sp. z o.o. ma do zaoferowania w kompleksowej ofercie leków także środek niwelujący trądzik pospolity. Jest to żel Benzacne, w którym znajduje się nadtlenek benzoilu. Ta...

Laryngologia - informacje dla pacjenta

Laryngologia jest działem medycyny zajmującym się rozpoznawaniem i leczeniem chorób ucha, nosa, gardła, krtani i zatok. W przypadku dolegliwości dotyczących któregoś z wymienionych narządów niezbędna jest wizyta u laryngologa, który postawi diagnozę i przystąpi do leczenia choroby.