Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Firmy w kategoriach

Popraw swój komfort spania

Brak obrazka

Sembella

Dodano: 22.07.2015
Funkcjonalność i trwałość to cechy, które charakteryzują wszystkie te materace, które można zakupić w sklepie sembella.pl. Firma Sembella od wielu już lat utrzymuje się na tym rynku i przyznać należy, że radzi sobie wyjątkowo dobrze. W związku z tym też, niezależnie od tego, jakiego rodzaju ktoś potrzebuje materaca, to może mieć pewność, iż otrzyma to, na czym mu zależy. Wszystkie produkty z tego sklepu spełniają bowiem swoje podstawowe zadania. Dzięki temu sklep ten utrzymuje się w czołówce.

Materace spreżynowe

Oferujemy Państwu wysokiej jakości materace sprężynowe, które mocno różnią się od rozwiązań przedstawianych przez branżową konkurencję. Nasze materace sprężynowe działają niezwykle cicho. Nie odczuwacie Państwo negatywnych dźwięków wydobywających się z materaca. 

Zapewniamy w produkcie właściwe rozłożenie stref twardości, co sprawia, że cały materac dopasowuje się do ciała użytkownika i po prostu gwarantuje rozluźnienie wszystkich mięśni. Każda sprężyna w naszych materacach znajduje się w doskonale zabezpieczonej, oddzielnej kieszonce. To pozwala na użytkowanie materaca przez długie lata, bez straty jego stabilności i wytrzymałości. Stawiamy na różne wysokości i wymiary materacy sprężynowych. Dopasujemy je Państwu do każdego łóżka czy stelaża. 

Do tego zapewniamy wieloletnią gwarancję powiązaną z zakupem materacy. Przy niektórych modelach wynosi trzy lata. Nasze dwudziestoletnie doświadczenie branżowe pozwala na zdobycie zaufania do przedstawionej oferty. Zapraszamy do przetestowania materacy sprężynowych marki Sembella.

http://sembella.pl/produkty/materace/sprezynowe/

Recticel Komfort Snu Sp. z o.o.
Adres:
Brzezińska 5/15
WWW:
Kod:
92-103
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 677 20 23
Sklep z materacami
GPS     N: 51° 47' 41"     E: 19° 30' 23"

Jak dojechać do firmy Sembella?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Asd

Asd

Dodano: 05.01.2014
Usługi oferowane przez ASD obejmują sprzedaż urządzeń do różnych systemów oraz projektowanie, instalację i serwis tych systemów. ASD działa w branży systemów zabezpieczeń tzn. systemów...
Strona ASD Monitoring

ASD Monitoring

Dodano: 09.04.2014
ASD jest firmą która wyspecjalizowała się w zakresie systemów zabezpieczeń i monitoringu. Oferujemy sprzedaż produktów do systemów oraz usługi z nimi związane np. projektowanie i montaż....
Brak obrazka

Pielęgnacja Zieleni

Dodano: 03.07.2018
Firma Kulczyk, funkcjonująca od ponad 20 lat na rynku, specjalizuje się w pielęgnacji zieleni. Przedsiębiorstwo działa na terenie całej Polski, gdzie świadczy usługi między innymi z zakresu...
Strona Deante

Deante

Dodano: 20.10.2013
Kilka elementów w naszej łazience świadczy o jej jakości i funkcjonalności. Zaliczymy do nich kabinę prysznicową, umywalkę, baterię łazienkową i dodatkowe elementy wyposażenia. Tylko w...