Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Firmy w kategoriach

Koszulki crossfit

Strona Smmash

Smmash

Dodano: 19.06.2018
Nasza firma zajmuje się produkcją i sprzedażą profesjonalnej i amatorskiej odzieży dla fanów i zawodników sztuk walki. W naszej ofercie znajdziecie szereg produktów, które doskonale sprawdzają się podczas treningów, na zawodach, ale także w codziennym użytkowaniu. Dla każdego klienta jesteśmy w stanie przygotować odzież z oryginalnymi projektem graficznym. Współpracujemy z uznanymi zawodnikami mma, którzy testują naszą odzież i pomagają nam osiągnąć jak najwyższą jakość podczas ich produkcji. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.

Koszulki crossfit

Odzież sportowa stanowi coraz większą konkurencję dla ubrań codziennych. Dedykowana jest do stosowania jej podczas aktywności fizycznych, z racji budowy opartej na specjalistycznych materiałach pozwalających skórze oddychać w trakcie wysiłku. Jednak, nic nie stoi na przeszkodzie, aby korzystać z jej plusów, także i na co dzień - komfort oraz niezwykła elastyczność z pewnością wpłyną na wygodę noszenia. 

 Jednym z lepszych producentów odzieży sportowej jest firma Smmash, w której ofercie znaleźć możemy, chociażby, koszulki crossfit (https://www.smmash.pl/crosswear/compression-top-man-short). Dostępne są one w zróżnicowanych wariantach kolorystycznych oraz różnych wzorach, co pozwoli klientom na znalezienie produktu perfekcyjnego. 

Co ważne, koszulki skierowane są dla obu płci, tak jak i pozostała kolekcja. Marka, stawia głównie na odzież crossfit, która dedykowana jest do używania w trakcie treningów crossfitu - aktywność ta należy do jednej z bardziej zróżnicowanych, gdzie trening siłowy miesza się z interwałami.

Marka Smmash zajmuje się produkcją ubrań sportowych i crossfitowych od wielu lat, jednak jednocześnie odnosi sukcesy w branży marketingowej. Zajmuje się, bowiem, współpracą z klubami sportowymi, którymi pomaga w zaistnieniu i rozwinięciu skrzydeł - do tej pory Smmash współpracowała z ponad 2000 tysiącami klubów, toteż pochwalić się może ogromnym doświadczeniem, z którego warto skorzystać.

Adres:
ul. Rewolucji 1905r. 82
WWW:
Kod:
90-223
Miasto:
Łódź
GPS     N: 51° 46' 37"     E: 19° 28' 26"

Jak dojechać do firmy Smmash?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Czapki.co

Czapki.co

Dodano: 09.01.2016
Chcesz kupić czapkę, która nie tylko będzie wygodna i dobrze się prezentować, ale także będzie dobra jakościowo, dzięki czemu będziesz mógł ją używać wiele lat? Jeśli tak to...
Strona Ferpol

Ferpol

Dodano: 10.09.2016
Wszystkich zainteresowanych zakupem nowoczesnej odzieży roboczej bądź też roboczego obuwia zapraszamy do współpracy z naszą firmą. Proponujemy również bardzo szeroką gamę nowoczesnych...
Strona Tombigo

Tombigo

Dodano: 21.09.2018
Tombigo to prawdziwy specjalista w dostarczaniu Wam ubrań w nadwymiarowych rozmiarach. Tylko u nas znajdziecie odzież w swoim rozmiarze, niezależnie od tego, jaki on by nie był. Mamy ubrania dla...
Więcej o firmie: Koszule męskie XXL
Strona Aurum Optics

Aurum Optics

Dodano: 03.09.2015
W naszej firmie posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie realizowania sprzedaży wysokiej jakości okularów zarówno korekcyjnych, progresywnych jak też przeciwsłonecznych, które pochodzą...