Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Firmy w kategoriach

Nauka angielskiego w błyskawicznym tempie

Strona Studium

Studium

Dodano: 27.03.2015
Studium Języków Obcych Szuster prowadzi swoją działalność już od ponad czterdziestu lat. W tym czasie dopasowało programy nauczania do potrzeb i wieku słuchaczy, chętnych na pogłębienie swojej znajomości obcych języków zarówno pod kątem ich rozumienia, jak i pisania, czytania, czy sprawnego komunikowania się. Studium oferuje także kursy przygotowujące licealistów do matury na poziomie podstawowym lub rozszerzonym. Ponadto dostępna jest oferta kursów dla najmłodszych (5-6 latków), osób dorosłych, czy seniorów.

Język angielski

Aby dobrze poznać język angielski, nie zawsze wystarczy szkolna edukacja. Czasem trzeba postawić na dodatkowe kursy i lekcje w sprawdzonej placówce. W Łodzi godnym polecenia miejscem jest Studium Języków Obcych Szuster, które od ponad czterdziestu lat prowadzi kursy języka angielskiego na różnych poziomach, wiedząc jak istotne w dzisiejszym świecie jest dokładne jego opanowanie. 

Kursy prowadzone są różnymi metodami, w zależności od wieku słuchaczy, niezmienne jest jednak to, że prowadzą je wykształceni lektorzy, oraz posiadający doświadczenie i charyzmę native speakerzy, dzięki którym możliwy jest kontakt z żywym językiem angielskim. Osoby, które pragną przygotować się do egzaminów czy certyfikatów, uzyskają niezbędną wiedzę, ale także poznają strategie rozwiązywania testów. 

Szczegóły: https://www.studium.com.pl/jezyki/jezyk-angielski

Osoby, które uczą się na kursach specjalistycznych, na przykład języka biznesu, finansów, czy prawa, otrzymają nie tylko solidną dawkę informacji o branżowym słownictwie, ale także zyskają wiedzę o tym, jak prowadzić korespondencję, czy tworzyć poszczególne dokumenty w języku angielskim według wytycznych z danej branży.
Studium Języków Obcych MLC
Adres:
Kościuszki 59/61
WWW:
Kod:
90-514
E-mail:
studium@studium.com.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 6333436
Fax:
42 6307244
GPS     N: 51° 46' 15"     E: 19° 27' 20"

Jak dojechać do firmy Studium?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto