Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Firmy w kategoriach

Kursy językowe w Łodzi - język rosyjski

Strona Studium

Studium

Dodano: 27.03.2015
Studium Języków Obcych Szuster prowadzi swoją działalność już od ponad czterdziestu lat. W tym czasie dopasowało programy nauczania do potrzeb i wieku słuchaczy, chętnych na pogłębienie swojej znajomości obcych języków zarówno pod kątem ich rozumienia, jak i pisania, czytania, czy sprawnego komunikowania się. Studium oferuje także kursy przygotowujące licealistów do matury na poziomie podstawowym lub rozszerzonym. Ponadto dostępna jest oferta kursów dla najmłodszych (5-6 latków), osób dorosłych, czy seniorów.

Język rosyjski

Nauka języka rosyjskiego nie musi być trudna, jak pozornie wydaje się niektórym osobom. To, co różni ten język z polskim, to alfabet z inaczej brzmiącymi i zapisywanymi literami. Jednak jego opanowanie nie powinno nikomu nastręczać trudności. Należy on w końcu do jednej grupy języków z polskim. 

O tym, jak łatwa i przyjemna może być nauka rosyjskiego, można przekonać się na jednym z kursów udostępnianych przez Studium Języków Obcych Szuster, które oferuje szkolenia dopasowane do potrzeb kursantów. Standardowe kursy odbywają się zgodnie z rytmem roku szkolnego i obejmują spotkania dwa razy w tygodniu, po dwie szkolne godziny. Pełny kurs trwa siedem semestrów, dla osób zaawansowanych będzie to czas krótszy. 

Więcej o języku rosyjskim: www.studium.com.pl/jezyki/jezyk-rosyjski

Dlaczego warto zapisać się na kurs akurat do Studium Szuster? To tutaj, przy zapisie otrzymuje się szereg atrakcyjnych zniżek i promocji, a całkiem gratis można wybrać się na pierwsze, próbne zajęcia, otrzymać testy diagnostyczne, skorzystać z cotygodniowych konsultacji, czy otrzymać dodatkowe, nadprogramowe materiały do nauki.
Studium Języków Obcych MLC
Adres:
Kościuszki 59/61
WWW:
Kod:
90-514
E-mail:
studium@studium.com.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 6333436
Fax:
42 6307244
GPS     N: 51° 46' 15"     E: 19° 27' 20"

Jak dojechać do firmy Studium?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto