Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Szkolenia

Brak obrazka

HR Partners

Dodano: 23.06.2016
Warto zapoznać się z ofertą firmy HR Partners, jeżeli poszukujecie Państwo rzetelnej i sprawdzonej firmy, która zajmie się podnoszeniem kwalifikacji Państwa pracowników oraz przeprowadzi skuteczny proces rekrutacji pracowników. Specjalizujemy się w profesjonalnym zarządzaniu zasobami ludzkimi. Nasze zespoły pracowników miały okazję pracować z największymi firmami i instytucjami w kraju. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej atrakcyjnej oferty na firmowej stronie internetowej HR Partners!
Brak obrazka

Imigomo

Dodano: 15.10.2015

Zdobędziesz wszystko, na czym Ci zależy, o ile pozwolisz sobie na to. Pozbędziesz się ograniczeń, jakie w Tobie drzemią, jeśli zaufasz sobie. To wcale nie jest ani takie proste, ani takie oczywiste. Zaufania do siebie, zgody na siebie trzeba się nauczyć, jak wielu innych umiejętności. Trening komunikacji wewnętrzej jest możliwy dzięki aplikacji Imigomo.com. Możliwości życiowe zależą głównie od Ciebie. Dzięki technikom relaksacyjnym i medytacyjnym zawartym na Imigomo.com, skierujesz swoje życie na właściwe tory.

Strona Inwemer Agencja Pracy Tymczasowej

Inwemer Agencja Pracy Tymczasowej

Dodano: 10.02.2014
Inwemer oferuje swoich pracowników innym firmom i instytucjom, które potrzebują skorzystać z ich pomocy w określonym zakresie. Ze względu na fakt, iż dysponują kompetentnymi ludźmi z różnych branż, gwarantują automatycznie idealne dopasowanie do oczekiwań konkretnych klientów. Dzięki temu pomagają klientom w rozwoju ich firm. Inwemer działa na rynku od dawna, firma znana jest nie od dziś. Ze względu na swoje kompetencje, przyciąga uwagę kolejnych osób. W ten sposób zyskuje na jeszcze lepszej opinii.