Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Usługi i zakupy

Brak obrazka

Eujuicers

Dodano: 10.03.2015
W naszej ofercie posiadamy szeroki asortyment najlepszej jakości, oryginalnych urządzeń do produkowania soków w warunkach domowych. Jesteśmy dystrybutorami renomowanego dystrybutora wyciskarek i sokowirówek, co pozwala nam zapewnić naszym klientom najnowsze urządzenia, które obecnie dostępne są na rynku. Dostarczamy naszym klientom między innymi wyciskarki ręczne, jednoślimakowe oraz dwuślimakowe. Zapewniamy również porady oraz fachowe dor4azdtwo w zakresie wyboru najlepszego i odpowiedniego urządzenia.
Więcej o firmie: Wyciskarka, Sokowirówki
Strona Gazetomania

Gazetomania

Dodano: 27.08.2017
Serwis pozwala w krótkim czasie wybrać artykuł o osobie, która zostanie tym sposobem obdarowana, a także zdjęcie danej osoby. Serwis gazetomania.pl to funkcjonalne narzędzie, które pozwala tak tanim kosztem i w krótkim czasie stworzyć doskonały upominek dla nauczyciela. Upominek ten zgodnie z celami i założeniami serwisu, ma być śmieszny, symboliczny i przede wszystkim miły. O tym wspominają założyciele tego punktu w sieci. To doskonały serwis i sklep wspierający osoby poszukujące pomysłu na prezent dla nauczyciela.
Strona Inwemer Oddziały

Inwemer Oddziały

Dodano: 04.12.2015
Oferta naszej firmy obejmuje kompleksową obsługę techniczną nieruchomości. Naszym klientom zapewniamy realizację obsług technicznej przez doświadczonych specjalistów, którzy posiadają niezbędne uprawnienia budowlane. Posiadając wiedzę, doświadczenie oraz potencjał niezbędny do właściwiej realizacji oferowanych usług jesteśmy w stanie zapewnić obsługę firmom, korporacjom oraz instytucjom, która realizowana jest na terenie całego kraju. Klientom oferujemy zindywidualizowaną obsługę, dostosowaną do specyfiki ich działalności.
Więcej o firmie: Kraków, Szczecin, Radom, Katowice, Radomsko
Strona Inwemer System

Inwemer System

Dodano: 27.03.2014
Inwemer to prężnie rozwijająca się firma, gwarantująca usługi na poziomie. Wśród nich klienci znajdą przede wszystkim utrzymywanie czystości na terenie budynku i poza nim. Do tego dochodzi również obsługa techniczna. Dla zainteresowanych, Inwemer oferuje ochronę osób oraz mienia. Zdając sobie sprawę z potrzeby zatrudnienia pracowników na czas określony, zapewnia również wykwalifikowanych pracowników tymczasowych, dostarczając firmom kompetentnych kandydatów, którymi dysponuje. Szeroki wybór usług to gwarancja znalezienia czegoś dla siebie.
Brak obrazka

Posterclub

Dodano: 08.06.2016
Prowadząc działalność w zakresie tworzenia ram aluminiowych i drewnianych przeznaczonych do oprawy obrazów, co również mamy w swojej ofercie, dbamy o pełen profesjonalizm, tak aby nasza oferta była dla klientów atrakcyjna. Kierujemy ją przede wszystkim do wszystkich tych, którzy na co dzień mają cokolwiek wspólnego z plastyką. Naszymi stałymi klientami są przeważnie dekoratorzy wnętrz, a także uczniowie szkół plastycznych, którzy potrzebują dokonać zakupu z naszej bogatej oferty artykułów plastycznych, którą posiadamy w sklepie internetowym.
Strona Reverso

Reverso

Dodano: 19.04.2014
Prace na dużych wysokościach to podstawowy profil działania łódzkiej firmy Reverso. Dzięki odpowiednim uprawnieniom zatrudnianych pracowników, predyspozycjom i wyposażeniem firma realizuje każdy tym zleceń począwszy od prac porządkowych po profesjonalne malowanie i konstrukcje wymagające dostania się w trudne miejsca. Reverso istnieje już 10 lat i na koncie posiada wiele dobrze wypełnionych zadań w tym współpracę z renomowanymi firmami łódzkimi, przedsiębiorstwami i placówkami kulturalnymi. Wiele zleceń i solidność ich wykonania potwierdzają referencje na stronie firmy.
Więcej o firmie: Mycie okien, Mycie dachów
Brak obrazka

www.gufisklep.pl

Dodano: 01.01.2017
W ramach oferty naszej firmy jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom zarówno profesjonalne a jednocześnie kompleksowe usługi w ramach sprzedaży wysokiej jakości obuwia dla dzieci w różnym wieku. Nasza firma współpracuje ze sprawdzonymi producentami, co pozwala nam zapewnić nowoczesne pod kątem konstrukcji obuwie dla dzieci a jednocześnie realizowane przy wykorzystaniu modnych wzorów. Jednocześnie zapewniamy naszym klientom zarówno wygodne zakupy w naszym internetowym sklepie oraz krótki czas realizowania poszczególnych zamówień.