Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Firmy w kategoriach

Badanie wód - Kompleksowa oferta kontroli wód - WJGL

Strona WJ Groundwater

WJ Groundwater

Dodano: 10.08.2016
Nasza firma posiada doświadczenie na rynku realizowania dla naszych klientów zarówno profesjonalnych oraz kompleksowych usług z zakresu zarządzania i kontrolowania wód gruntowych. W naszej firmie możemy zapewnić wykonanie między innymi odwodnień, kontrolowanie wód gruntowych, wiercenia studni czy odwiertów badawczych. Jednocześnie posiadamy nowoczesny sprzęt, co pozwala nam na wykonanie poszczególnych usług zarówno rzetelnie a także terminowo zarówno na terenie kraju jak też poza granicami kraju.

Badanie wód

Polska firma WJ Groundwater działa na rynku zarządzania i kontroli wód gruntowych od ponad trzydziestu lat. Posiada ogromne doświadczenie w usługach typu: odwodnienia i kontrola wód gruntowych, badanie właściwości gruntów i wód gruntowych, rekultywacja i uzdatnianie, systemowe pozyskiwanie energii z gruntu, wiercenie studni i odwierty badawcze, monitoring. 

W swojej pracy WJ Groundwater wykorzystuje najnowocześniejsze technologie i innowacje, dzięki czemu firma jest bezkonkurencyjna na rynku. Dla niej drenaż syfonowy, odwodnienia igłofiltrami czy obniżenie poziomu wody przy konieczności realizacji zleceń posadowionych poniżej poziomu gruntowych wód nie jest żadnym problemem. 

Warto podkreślić, że w firmie pracują najlepsi w specjaliści od zarządzania i kontroli wód gruntowych. Poza tym, firma WJ Groundwater miała okazję pracować dla wielu sektorów, na przykład dla kolei, lotnictwa, portów czy elektrowni. 

Brała udział w budowie niejednego budynku, tunelu, studni ujęciowej czy infrastruktury.

http://wjgl.pl/czym-sie-zajmujemy/badanie-gruntow-i-wod-gruntowych/
Adres:
Plac Piłsudskiego 1
WWW:
Kod:
00-078
E-mail:
biuro@wjgl.pl
Miasto:
Warszawa
Telefon:
42 235 18 25
GPS     N: 52° 4' 29"     E: 21° 1' 37"

Jak dojechać do firmy WJ Groundwater?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona iwonapellets.pl

iwonapellets.pl

Dodano: 30.12.2020
Iwona Pellets - o firmie

Nasza firma działa na rynku już od 2014 roku. Jednak wywodzi się ona z grupy IWONA, która działa już od lat osiemdziesiątych....
Strona MCM Project

MCM Project

Dodano: 27.10.2016

MCM Project jest firmą działającą w branży budownictwa hal stalowych. Od lat prowadzi działalność na polskim rynku, ale świadczy usługi dla firm z kraju jak i zagranicy. Specjalizuje się...

Strona Wapol Wykładziny Obiektowe

Wapol Wykładziny Obiektowe

Dodano: 12.12.2016

W ramach oferty naszej firmy jesteśmy w stanie zapewnić zarówno profesjonalne oraz kompleksowe usługi realizowania zarówno wysokiej jakości a także nowoczesnych wykładzin. W naszej firmie...

Strona Pulako

Pulako

Dodano: 21.11.2014
Pulako to firma wywodząca się z Krakowa, zajmująca się montażem posadzek w kategorii betonowej, polimerowej oraz żywicznej. Obsługujemy wiele obiektów produkcyjnych, handlowych lub sportowych....