Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Firmy w kategoriach

Rząpie odwodnieniowe - Projekty i instalacje - WJGL

Strona WJ Groundwater

WJ Groundwater

Dodano: 10.08.2016
Nasza firma posiada doświadczenie na rynku realizowania dla naszych klientów zarówno profesjonalnych oraz kompleksowych usług z zakresu zarządzania i kontrolowania wód gruntowych. W naszej firmie możemy zapewnić wykonanie między innymi odwodnień, kontrolowanie wód gruntowych, wiercenia studni czy odwiertów badawczych. Jednocześnie posiadamy nowoczesny sprzęt, co pozwala nam na wykonanie poszczególnych usług zarówno rzetelnie a także terminowo zarówno na terenie kraju jak też poza granicami kraju.

Rząpie odwodnieniowe

Zarządzanie i kontrola wód gruntowych nie jest zadaniem łatwym, ponieważ trzeba wiedzieć jak ujarzmić ten żywioł. 

Całe szczęście, firma WJ Groundwater wie wszystko o zarządzaniu i kontroli wód gruntowych, bo istnieje na rynku od trzydziestu lat i miała okazję pracować przy wielu różnych inwestycjach dla sektorów takich jak lotnictwo, kolej, tunele, porty, roboty ziemne, podpiwniczenia, stabilizacja zboczy, ujęcia wodne czy elektrownie. 

WJ Groundwater oferuje usługi obejmujące prace projektowe, instalacyjne i konserwacyjne. Jej specjalności to odwodnienia budowlane, kontrola i monitoring wód gruntowych, wiercenie studni, odwierty badawcze, rekultywacja i uzdatnianie, obniżanie poziomu wody, testy termiczne gruntu, badania właściwości gruntów i wód gruntowych i systemy pozyskiwania energii z gruntu. 

WJ Groundwater zajmuje w swojej pracy wykorzystuje innowacyjne systemy i technologie, dlatego jest niezwykle ceniona w swojej branży. Warto podkreślić, że firmę tworzą najlepsi specjaliści i to oni odpowiadają za jej bezkonkurencyjność.

wjgl.pl/uslugi/pompowanie-przy-uzyciu-rzapi/
Adres:
Plac Piłsudskiego 1
WWW:
Kod:
00-078
E-mail:
biuro@wjgl.pl
Miasto:
Warszawa
Telefon:
42 235 18 25
GPS     N: 52° 4' 29"     E: 21° 1' 37"

Jak dojechać do firmy WJ Groundwater?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona MCM Project

MCM Project

Dodano: 27.10.2016

MCM Project jest firmą działającą w branży budownictwa hal stalowych. Od lat prowadzi działalność na polskim rynku, ale świadczy usługi dla firm z kraju jak i zagranicy. Specjalizuje się...

Strona Pulako

Pulako

Dodano: 21.11.2014
Pulako to firma wywodząca się z Krakowa, zajmująca się montażem posadzek w kategorii betonowej, polimerowej oraz żywicznej. Obsługujemy wiele obiektów produkcyjnych, handlowych lub sportowych....
Strona iwonapellets.pl

iwonapellets.pl

Dodano: 30.12.2020
Iwona Pellets - o firmie

Nasza firma działa na rynku już od 2014 roku. Jednak wywodzi się ona z grupy IWONA, która działa już od lat osiemdziesiątych....
Strona Wapol Wykładziny Obiektowe

Wapol Wykładziny Obiektowe

Dodano: 12.12.2016

W ramach oferty naszej firmy jesteśmy w stanie zapewnić zarówno profesjonalne oraz kompleksowe usługi realizowania zarówno wysokiej jakości a także nowoczesnych wykładzin. W naszej firmie...