Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Zdrowie i uroda

Brak obrazka

Aspasja

Dodano: 25.03.2016
 
Brak obrazka

Benzacne

Dodano: 22.07.2015
Firma Takeda Pharma Sp. z o.o. ma do zaoferowania w kompleksowej ofercie leków także środek niwelujący trądzik pospolity. Jest to żel Benzacne, w którym znajduje się nadtlenek benzoilu. Ta substancja aktywna działa na skórę, dostając się w jej głąb dzięki czemu jest tak skuteczna. Z dokładnym opisem leku można zapoznać się na witrynie producenta widniejącej pod adresem benzacne.pl. Tam znajdzie się informacje odnośnie działania tego środka, co jest przydatne dla osób walczących z trądzikiem. 
Brak obrazka

e-skleportopedyczny.pl

Dodano: 15.09.2016
Zachęcamy do skorzystania z oferty naszego sklepu internetowego, w którym znaleźć można wysokiej jakości produkty ortopedyczne, rehabilitacyjne, profilaktyczne, sprzęt medyczny i środki pomocnicze oraz sanitarne w przystępnych cenach. Współpracujemy ze znanymi i cenionymi producentami, dystrybutorami, importerami, którzy dostarczają najwyższej jakości produktów. Ze wszystkimi naszymi produktami ortopedycznymi, rehabilitacyjnymi, profilaktycznymi można zapoznać się na stronie internetowej sklepu.
Brak obrazka

Laser DeLux

Dodano: 06.06.2016
Specjalizujemy się w realizowaniu wysokiej jakości zabiegów kosmetologicznych zarówno dla mężczyzn jak też kobiet. Dysponujemy salonami działającymi w największych miastach Polski, gdzie zapewniamy kompleksowe usługi oraz zabiegi realizowane z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanego sprzętu. Zapewniam między innymi wykonanie takich zabiegów jak depilacja laserowe, kriolipoliza, mezoterapia igłowa, usuwanie blizn czy rozstępów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty w ramach naszej strony firmowej!
Więcej o firmie: Depilacja laserowa
Brak obrazka

Laser DeLux Kosmetyka Laserowa Salon w Warszawie

Dodano: 15.03.2016
Działamy na terenie największych miast w całej Polsce, gdzie w naszym salonach możemy zapewnić naszym klientom wykonanie zabiegów zarówno estetycznych a jednocześnie laserowych, które realizowane są za pośrednictwem nowoczesnego sprzętu, który pochodzi od renomowanych producentów. Naszym klientom zapewniamy między innymi takie zabiegi jak mezoterapia igłowa a także depilacja laserowa, które są wykonywane również w sposób bezpieczny a także dopasowany do oczekiwań naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Brak obrazka

LaserCare

Dodano: 03.04.2016
W ramach oferty naszego warszawskiego gabinetu zapewniamy naszym klientom wysokiej jakości zabiegi kosmetologiczne i estetyczne realizowane przy zastosowaniu najwyższej jakości lasera diodowego, który jest zaawansowanym urządzeniem opartym na najnowszych rozwiązaniach technologicznych, co pozwala nam zapewnić  między innymi wykonywane depilacji laserowej w sposób, który ogranicza odczuwany ból a jednocześnie pozwala na uzyskanie oczekiwanych przez naszych klientów efektów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Brak obrazka

Proclinic

Dodano: 27.03.2016
W ramach oferty naszego centrum medycznego działającego na terenie Wrocławia jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej jakości usługi medyczne. Zapewniamy profesjonalną oraz kompleksową opiekę medyczną realizowaną z wykorzystaniem szeregu badań zarówno kontrolnych oraz diagnostycznych, które realizowane są w naszym nowoczesnym centrum diagnostycznym, w którym zapewniamy między innymi wykonanie szczegółowych badań laboratoryjnych czy badań USG. Zapraszamy od odwiedzenia naszej strony firmowej oraz do zapoznania się z pełną ofertą!
Strona ProClinic Dental

ProClinic Dental

Dodano: 19.08.2016
W ramach oferty naszej kliniki stomatologicznej jesteśmy w stanie zapewnić naszym pacjentom zarówno profesjonalne a jednocześnie kompleksowe usługi realizowane przez zespół doświadczonych specjalistów. Jednocześnie dysponując zarówno nowoczesny m sprzętem zarówno diagnostycznym a jednocześnie dentystycznym pozwala nam również zapewnić świadczenie usług na wysokim poziomie. W naszej klinice posiadamy zespół specjalistów, którzy są w stanie zapewnić leczenie zarówno w ramach zachowawczej jak też estetycznej stomatologii.
Strona Słońce w pigułce

Słońce w pigułce

Dodano: 09.07.2015
Witamina D jest bardzo niedoceniana, dlatego nawet 95% ludzi w Europie ma jej niedobór. Odpowiada ona za prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego i pracę mięśni. Oznacza to, że nasze organizmy nie pracują odpowiednio. Źródłem tej witaminy jest słońce, które od maja do końca wakacji wytwarza tą witaminę. Niestety po lecie sami musimy dostarczyć ją w odpowiedniej ilości. Najskuteczniejsze jest stosowanie suplementów diety, takich jak VITA buer D3, ponieważ zapewniają one całą dzienną porcję tej witaminy w jednej kapsułce.

Laryngologia - informacje dla pacjenta

Laryngologia jest działem medycyny zajmującym się rozpoznawaniem i leczeniem chorób ucha, nosa, gardła, krtani i zatok. W przypadku dolegliwości dotyczących któregoś z wymienionych narządów niezbędna jest wizyta u laryngologa, który postawi diagnozę i przystąpi do leczenia choroby.